Partnerzy

POZNAŃ

salon@perfectionskorzewo.pl 

ul. Poznańska 43
60-185 Skórzewo     

tel. 511 666 099

"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia..."

W naszej klinice postaramy się pomóc w realizacji tego postanowienia. Wiemy, że piękno potrzebuje równowagi duchowej i wewnętrznego spokoju, dlatego zadbaliśmy o to, by przytulne wnętrza gabinetów tworzyły odpowiednią atmosferę sprzyjającą budowaniu zaufania i gwarantującą intymność.

Perfection to miejsce, w którym zadbamy nie tylko o Twój wygląd, ale także o dobre samopoczucie. Profesjonalny zespół zadba o indywidualne potrzeby wszystkich klientów. Dla nas to Ty jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę zabiegów w zakresie modelowania sylwetki, depilacji laserowej oraz medycyny estetycznej oferując najwyższy, medyczny poziom usług. Wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjne i upiększające na twarz, dłonie i stopy, makijaż permanentny oraz zabiegi relaksacyjne na całe ciało.

Zapraszamy do naszej kliniki po zastrzyk pozytywnej energii, który zapewni niezapomniany relaks i rozpogodzi każdy dzień!


ŁOMŻA

Elżbieta Szulc - 507 132 427

Mam przyjemność zaprosić Państwa do mojego nowoczesnego, pełnego miłej i ciepłej atmosfery salonu kosmetycznego.

Salon "Nicole" jest rezultatem mojego zafascynowania pielęgnacją urody i estetyką ciała już od najmłodszych lat, a zawodowo od blisko piętnastu. Moje klientki cenią mnie za profesjonalizm, efektywne zabiegi, wysoki poziom usług, przywracanie im radości życia i harmonizowanie sił witalnych.

Za klucz do mojego sukcesu uważam indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb, stosowanie wysokiej jakości środków pielęgnacyjnych i innowacyjnych zabiegów z użyciem nowoczesnej aparatury.

Oferta mojego salonu ciągle się poszerza, gdyż zawsze poszukuje nowych wyzwań, systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje na warsztatach szkoleniowych i kongresach.

Jestem przekonana, że wybrane usługi w moim salonie oraz stosowane kosmetyki spełnią Państwa oczekiwania.


GDAŃSK

Partner oferujący probiotyczne kosmetyki naturalne firmy

Esse Probiotic Skincare

 ul. Obrońcow Wybrzeża 11/1

80-360 Gdańsk

tel. 733 888 899

Wyobraź sobie miejsce, w którym o Twoją urodę zadba Charakteryzator, czyli ktoś kto doskonale rozumie proporcje twarzy, niuanse kolorystyczne, temperaturę barwy i światła,. Ktoś kto poza rozumieniem parametrów technicznych, wie że makijaż to również nastój, temperament, niekiedy zbroja. Charakteryzator swoje doświadczenie buduje na planach filmowych, gdzie w różnych warunkach, każdego dnia zdjęciowego przez kilkanaście godzin opiekuje się urodą aktorki. Wie jak cera reaguje na dietę, niskie i wysokie temperatury, upływ czasu, emocje, cykl hormonalny i stres. Ten zbiór doświadczeń pozwala zaopiekować się Kobietą nie tylko na chwilę, gdy wykonujemy Jej makijaż, ale wskazać najlepsze rozwiązania aby makijaż był zdrowy, trwały i podkreślał indywidualne piękno. Charakteryzator wie, że makijaż zaczyna się w pierwszym łyku wody na czczo, w prawidłowym demakijażu, pielęgnacji i pozbawionych toksyn kosmetykach kolorowych. Dlatego potrafi rozpoznać Twoje potrzeby, błędy, nieświadomość i wyprowadzi Cię na prostą zalecając odpowiednią pielęgnację, wskazując właściwe techniki pielęgnacji i kosmetyki do zdrowego makijażu.

Jest takie miejsce.
To tu.
Magnus Film Makeup Shop


WROCŁAW

ul. Odrzańsla 6a lok. 4
tel. 605 455 205

Gabinet RelaxariumSerdecznie zapraszamy do Gabinetu Kosmetyki Estetycznej RELAXARIUM, który powstał w sercu Starego Miasta. Nasz gabinet kosmetyczny to miejsce stworzone z myślą o osobach ceniących komfort i kameralną atmosferę. Klimat panujący u Nas sprawi, że zapomnicie Państwo o obciążeniach i stresach dnia codziennego. Zabiegi wykonywane są przez doświadczony personel, który ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach w kraju i zagranicą. Ponadto współpracujemy z lekarzem dermatologiem, co stwarza możliwość skorzystania z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej.

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, intymną i miłą atmosferę oraz pełen profesjonalizm.
Kosmoceutyki, na których pracujemy w gabinecie to preparaty na pograniczu leku i pielęgnacji. Jest to nowa grupa specyfików, których stosowanie gwarantuje nam nieinwazyjne działanie i stuprocentową skuteczność. Innowacyjność kosmoceutyków stwarza Nam możliwość wykraczania poza granice tradycyjnej kosmetyki.

http://www.relaxarium.pl


WODZISŁAW ŚLĄSKI

Salon Kosmetyczny Donata Nowak
ul. Wałowa 1

tel. 32 4554508

BIO Kosmetyka Barbara Żak
ul. Wałowa 1


Wysoka jakość usług oraz praca na renomowanych produktach sprawia, że ten salon kosmetyczny jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. W salonie kosmetycznym spotkają się Państwo z wysoką jakością usług i miłą atmosferą.


Ślęza


Kosmetyka Naturalna 

Dagmara Tolhusein

ul. Akacjowa 4N lok. 1/20

55-040 Kobierzyce
Highlights info row image607 737 300


DĘBICA


  Eko Pracownia Urody

   ul. Nosala 4

   39-200 Dębica

    tel. 
790 315 094
OPOLE

Satori
Gabinet Kosmetyki Holistycznej 

tel. 501454113

ul. H. Poświatowskiej 3-5

45-002 Opole

„Zadbamy zdrowo o Twoje piękno!” 


Kosmetyka naturalna i organiczna XXI wieku

Czym się wyróżniamy?

Gabinet Satori narodził się po ponad 10-letniej praktyce i pracy w innych salonach urody. Zbiór doświadczeń i wiedzy na temat różnych metod kosmetycznych oraz dodatkowa wiedza z zakresu terapii naturalnych pomogły stworzyć miejsce niepowtarzalne, z wyjątkową ofertą oraz z równie wyjątkowym podejściem do tematu piękna istoty ludzkiej.

Zabiegi komponujemy indywidualnie, starannie dopasowując do aktualnych potrzeb skóry lub pogody. 

Jesteśmy w sercu Opola, a jednak z dala od zgiełku, biegu i hałasu… Wnętrze gabinetu, stworzone w oparciu o mądrość Feng Shui, jest przytulne, nieszablonowe a zarazem nowoczesne. Daje poczucie ciepła i miłości.


WROCŁAW

ul. Biskupia 8
 662 101 310

To wyjątkowe miejsce, w którym nie tylko skorzystasz z profesjonalnych zabiegów, ale również będziesz miał/a możliwość wypróbowania kosmetyków z różnych zakątków świata. W ofercie Instytutu pełna gama zabiegowa oraz ogromny wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.


To marka ciesząca się zaufaniem na całym świecie. Wysoka koncentracja składników aktywnych sprawia, że używają ją osoby o włosach wymagających szczególnej pielęgnacji, a także osoby z cienkimi i delikatnymi włosami, wymagającymi odżywienia i silnego wzmocnienia.